Yılmaz Gruda

 1. Ver Kaç Full İzle
  Tüm Bilgiler
  Ver Kaç Full İzle 2017 Film izle, Komedi Film izle 
  Yerli Film
  Futbol sevdalısı iki arkadaş olan Sedat ve Fikret’in mahalle takımları olan Kadırga Spor Kulübü’nü ayakta tutmak için gösterdikleri çabayı anlatan bir filmdir. Hakan’ı takıma katmak için çaba gösteren bu iki kafadar farklı farklı komik olaylarla da yer vereceklerdir. Sedat gereken parayı sevgilisinin abisinden istemesi ile de olaylar daha da gelişme gösterecektir.Komedi türünde bir yapım olan Ver Kaç; yönetmenliğini Orçun Benli’nin gerçekleştirdiği bir sinema projesidir. Oyuncu kadrosu ile de fazlasıyla beğenilen Ver Kaç adlı yapım içerisinde Kenan Ece, Bülent Çolak, Aslıhan Güner gibi isimler yer alarak etkin bir performans sergilemeleri ile sinema severlerin beğenisini kazanmaya da devam etmektedir.
  • 2017
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 4.8
  • 50
  • 0
  Göktaşı Filmi Full HD İzle
  Tüm Bilgiler
  Göktaşı Filmi Full HD İzle 2018 Film izle, Komedi Film izle 
  Türkçe Dublaj
  Trakya'nın Günebakan köyünde hayatını sürdürenlerin en büyük derdi kuraklaktır. Kuraklıktan kurtulmak için çeşitli yollar arayan köy halkı, yağmur duası için bir araya gelirler. Duanın sonunda herkes gözünü gökyüzüne çevirir, yağmur beklenmektedir lakin tam da o anda hiç beklemedikleri bir şeyle karşılaşırlar. Gökten, gök taşı düşer. Tüm köy halkı şok içindedir. Kısa bir zaman içinde köye Alman, Amerikalı ve Rus ajanlar akın eder. İnceleme ve çalışma yapmak adına, köylülerden aldıkları için çok ciddi bir miktar öderler köy halkına, köyün muhtarı ise bu paralardan yararlanmak adına çalışmalara ve kurnazlıklara başlar. Harika bir komedi filmidir Göktaşı oldukça kaliteli isimler yer alıyor ve sizlere muhteşem dakikalar yaşatıyor.Senelerce oldukça komik bulunan ve yapımına hala rastlanan olaylardan birini konu alan Göktaşı, yağmur duasına çıkmış olan Trakyalıların umduklarından çok farklı bir durumla karşılaşmalarını konu alan bir filmdir. Trakya’da Günebakan köyünde yaşamakta olan insanların en büyük dertleri kuraklıktır. Kuraklıktan kurtulmak adına pek çok yola başvuran ve bu kuraklıktan kurtulmanın türlü yollarını aramakta olan köy halkı, son çare olarak yağmur duasına çıkmaya karar verecektir. Hep birlikte toplanarak yağmur duası eden köylü, dualarını bitirir bitirmez gözlerini semaya doğru çevirirler. Herkes yağacak yağmuru beklemekte iken beklenen dışında bir şey ile karşı karşıya kalırlar. Gökten yağmur yerine göktaşı yağmaya başlar peki ya sonrasında ne olacaktır?Tuna Orhan, Şafak Sezer, Ayhan Taş gibi usta isimlerin yer aldığı bu projeyi acfilmizle farkıyla Göktaşı Filmi HD izleyin.
  • 2018
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 4.8
  • 187
  • 0
  Ailecek Şaşkınız Full hd izle
  Tüm Bilgiler
  Ailecek Şaşkınız Full hd izle 2017 Film izle, 2018 Film izle 
  Yerli Film
  Ailecek Şaşkınız filmi sizler için Acfilmizle.Com 'da.Zengin ailenin şımarık çocuğu olan çocuksu yapısıyla dikkatleri üzerine toplayan Ferhat babasını şirketinin başına geçmiş ve artık kendisi CEO olmuştur. Bu görevde onun yanında yer alan, sağ kolu olan destekçisi ve güvendiği kişi ise çocukluk arkadaşı ve babasının da yardımcısı olan şirketinin finans müdürlüğü görevini üstlenen Gökhan’dır. Ayrılmaz ikili şirket içerisinde çalışanlara pek nazik davranmamaktadırlar. Bir gün şirket çalışanlarına yemek servisi için gittikleri restoranın sahibiyle gelişen dostlukları sayesinde Ferhat restoran sahibinin kızı olan Elif ile tanışır ve Elif’e aşık olur. Ailecek Şaşkınız full izle ile seyredecek olduğunuz filmde Elif'e olan aşktan sonra olacaklara şaşıracaksınız. Ancak Elif diğer kızlara nazaran narin ve saf bir yapıya sahip değildir. Yıllar boyunca özel eğitimler ile kendini geliştirmiş, üstün hizmetlerle dolu bir kariyere sahip olmuştur. Sert karakteri ve kıvrak zekası ile göze çarpan Elif için Ferhat sert kayaya çarptı diyebiliriz. Başrollerinde yıllardır birlikte görev alan ve her daim insanları güldürmenin yolunu bulan Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisine bu filmde Saadet Işıl Aksoy, Cengiz Bozkurt ve Günay Karacaoğlu eşlik etmektedir. Yönetmenliği yapan ve aynı zamanda senaryosunu yazarı olarak karşımıza ekibin ayrılmaz parçası olarak yeniden Selçuk Aydemir çıkmaktadır. Ailecek Şaşkınız filmi 2 Mart 2018 tarihinde vizyona girmiştir. 2018 de Ülkemizde vizyona giren Ailecek Şaşkınız filmi Türkiye’nin Oscara aday gösterdiği bir yapımdır. İmdb derecelendirme sitesinden 7.9 lük takdire şayan bir oy potansiyeline sahiptir. Ailecek Şaşkınız Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
  • 2018
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 7.9
  • 340
  • 0

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, video google, yahoo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Acfilmizle sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.
sayaç