Serdal Genç

 1. Sinyalciler Son Akşam Yemeği Full HD İzle
  Tüm Bilgiler
  Sinyalciler Son Akşam Yemeği Full HD İzle 2017 Film izle, Komedi Film izle 
  Yerli Film
  Komedi türündeki filmde mafya babası Hayati yeğeninin ölümünden 3 sinyalciyi sorumlu tutması ve onlara yüklü miktarda ödeme çıkarması ile başlayacaktır. Ama sinyalcilerin bu kadar parası olmadığından dolayı da farklı işlere koyulacaklardır. İsa’nın son akşam yemeği tablosunu satmak isterken kendilerini İnterpol listesinde bulmaları ile de işler iyice sarpa saracaktır.Sinyalciler Son Akşam Yemeği adlı komedi filmini Ahmet Kapucu yönetmektedir. Bu filmin başrol oyuncuları ise Burak Satıbol, Ayhan Taş, Tamer Karadağlı ve Mahmut Tuncer olarak göze çarpıyor. Son derecede eğlenceli bir film olan Sinyalciler Son Akşam Yemeği adlı film sinema severlerden de büyük beğeni toplayan bir proje olarak tanımlanıyor.
  • 2017
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 3.6
  • 50
  • 0
  Kayseri Aslanı: Çin İşi full izle
  Tüm Bilgiler
  Kayseri Aslanı: Çin İşi full izle 2017 Film izle, Yerli Film izle 
  Yerli Film
  Kayseri Aslanı Çin İşi filmi 2017 3.9 720P. Kayseri dendi mi akla pastırma gelir. Kayseri Aslanı: Çin İşi full izle ile seyredecek olduğunuz film Kayseri'de pastırma işleri ile ilgilenen Ersin'in hikayesini anlatır. Ersin babadan gelen büyük bir zenginliğe sahiptir. Kayseri'de pastırma imalatı ve satışı yapmaktadırlar. Ersin bunca paranın içinde bir süre sonra şımarır ve eniştesi ile birlikte kumar oyunlarına merak sarar. Ersin ve eniştesi kumarda oldukça şansızdır. Tüm mal varlığını kaybetmesi yetmezmiş gibi borçlanır. Ersin çıkmazın içine girmiştir. Alacaklılarına Çin'den malzeme getireceğini ve borçları kapatacağını söyler. Çin'e gitmek için gerekli hazırlıkları yapar ve kaçar. Ersin'in etrafındaki arkadaşları, nişanlısı ve ailesi artık Ersin ile görüşmeme kararı almıştır. Çin'e kaçarak yeni bir maceranın içine girer. Kayseri Aslanı: Çin İşi full izle ile bu hikayenin tamamını hemen izleyebilme şansınız bulunmaktadır.Kayseri'de Pastırmacısı bir babanın Ersin adında bir oğlu vardır. Ersin altılı ganyandan bir miktar para kazandığı vakit, eniştesini de ikna eder ve kazandığı para ile kumar oynar. Oynadığı kumar onun için pekiyi olmaz. Ersin, o gece kumardan büyük bir borçla çıkar ve babasının dükkânı üzerine senet imzalar. Borç süresi 1 aydır ve bunun için bir çözüm yolu düşünür. Çin’den ucuz mal getirip daha çok para kazanmak umuduyla Çin’e gider. Kaldığı otelde yer altı dünyasından ünlü biri olan Chong’un kızının düğünü vardır. Kız bu evliliği istememektedir ve Ersin’i ikna ettikten sonra gece Kayseri’ye kaçarlar. Çinli mafya da Kayseri’ye gelir.
  • 2017
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 3.9
  • 122
  • 0

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, video google, yahoo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Acfilmizle sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.
sayaç