Algı Eke

 1. Kaygı Full İzle
  Tüm Bilgiler
  Kaygı Full İzle 2017 Film izle, Gerilim Film izle 
  Yerli Film
  Hasret 2002 yılında özel bir televizyon kanalında çalışmaya başlamıştır. Başarı ile dolu olan on altı yıllık çalışmasına karşın son yıllarda üzerinde oluşan baskılar Hasret’in bu başarı ile dolu olan çalışma hayatından vazgeçme noktasına kadar getirmiştir. Bunca baskıların yanı sıra yirmi sene önce trafik kazasında anne ve babasını kaybettiğini düşünmekte olan Hasret’in anne ve babasının gerçek ölümleri hususunda bazı şüpheleri oluşmuştur. Şüpheleri sonucu sorgulamaya başlayan Hasret’in bu sorguları kendisini bambaşka noktalara taşıyacaktır. Toplumsal yozlaşma hususunda eleştirel bir film olan Kaygı belgesel kurgusu ile bir kadının yaşadıklarını ele almaktadır. Başarılı oyunculukları ve farklı kurgusu ile ekranlara bağlayan film seyircisini karşılamayı bekliyor.
  • 2017
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 5.9
  • 41
  • 0
  Kayseri Aslanı: Çin İşi full izle
  Tüm Bilgiler
  Kayseri Aslanı: Çin İşi full izle 2017 Film izle, Yerli Film izle 
  Yerli Film
  Kayseri Aslanı Çin İşi filmi 2017 3.9 720P. Kayseri dendi mi akla pastırma gelir. Kayseri Aslanı: Çin İşi full izle ile seyredecek olduğunuz film Kayseri'de pastırma işleri ile ilgilenen Ersin'in hikayesini anlatır. Ersin babadan gelen büyük bir zenginliğe sahiptir. Kayseri'de pastırma imalatı ve satışı yapmaktadırlar. Ersin bunca paranın içinde bir süre sonra şımarır ve eniştesi ile birlikte kumar oyunlarına merak sarar. Ersin ve eniştesi kumarda oldukça şansızdır. Tüm mal varlığını kaybetmesi yetmezmiş gibi borçlanır. Ersin çıkmazın içine girmiştir. Alacaklılarına Çin'den malzeme getireceğini ve borçları kapatacağını söyler. Çin'e gitmek için gerekli hazırlıkları yapar ve kaçar. Ersin'in etrafındaki arkadaşları, nişanlısı ve ailesi artık Ersin ile görüşmeme kararı almıştır. Çin'e kaçarak yeni bir maceranın içine girer. Kayseri Aslanı: Çin İşi full izle ile bu hikayenin tamamını hemen izleyebilme şansınız bulunmaktadır.Kayseri'de Pastırmacısı bir babanın Ersin adında bir oğlu vardır. Ersin altılı ganyandan bir miktar para kazandığı vakit, eniştesini de ikna eder ve kazandığı para ile kumar oynar. Oynadığı kumar onun için pekiyi olmaz. Ersin, o gece kumardan büyük bir borçla çıkar ve babasının dükkânı üzerine senet imzalar. Borç süresi 1 aydır ve bunun için bir çözüm yolu düşünür. Çin’den ucuz mal getirip daha çok para kazanmak umuduyla Çin’e gider. Kaldığı otelde yer altı dünyasından ünlü biri olan Chong’un kızının düğünü vardır. Kız bu evliliği istememektedir ve Ersin’i ikna ettikten sonra gece Kayseri’ye kaçarlar. Çinli mafya da Kayseri’ye gelir.
  • 2017
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 3.9
  • 122
  • 0

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, video google, yahoo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Acfilmizle sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.
sayaç